Längd ca 120 cm, bredd 50 cm, höjd ca 200 cm.
Ålders samt bruksslitage. Torrsprickor. Fläckar. Färgbortfall. Mindre fanérskador/märken förekommer. En glashylla med nagg.
Nyckel/nycklar finns.