FRIMÄRKEN 72 st Världspost och Gustav V 70 år, 1900-tal.

1067717. FRIMÄRKEN 72 st Världspost och Gustav V 70 år, 1900-tal.

3 ark.

ålders- och bruksslitage, korta tänder kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 ark.

Antal besök: 274