VÄGGPENDYL, gustaviansk, Johan Nyberg.

1067322. VÄGGPENDYL, gustaviansk, Johan Nyberg.

Gustavianskt Stockholmsarbete, signerad Johan Nyberg, Stockholm.
Höjd 87, bredd 48,5 cm.

Åldersrelaterat slitage, sprickor, förgyllningsslitage, lagade delar. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 87, bredd 48,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 179