STEGE, trä.

STEGE, trä.
1067060. STEGE, trä.

Höjd ca 160, bredd 44,5 cm.

Slitage. Sprickor. Lagningar. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!
1067060. STEGE, trä.

Höjd ca 160, bredd 44,5 cm.

Antal besök: 456