REVOLVER, 1800-talets mitt.

REVOLVER, 1800-talets mitt.
1066949. REVOLVER, 1800-talets mitt.

längd 25 cm.

sedvanligt slitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 25 cm.

Antal besök: 1 595