Auktionshuset Thelin & Johansson
Övrigt
Teknika & Nautika
VÄGGTELEFON, LM Ericsson & Co, 1900-talets början.
106690. VÄGGTELEFON, LM Ericsson & Co, 1900-talets början.
Höjd 44 cm.
Slitage, lur saknas.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 44 cm.
Slitage, lur saknas.
5 990