BIBLIOTEKSBORD, på hjultrissor, 1800-talets senare del.

106656. BIBLIOTEKSBORD, på hjultrissor, 1800-talets senare del.

Valnöt, ek.
längd 124 cm
Bredd 70 cm
Höjd 77 cm.

Obert bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Valnöt, ek.
längd 124 cm
Bredd 70 cm
Höjd 77 cm.

Obert bruksslitage.

Antal besök: 542