VITAUTAS TOMASEVICIUS, "The Look through Window".

1066456. VITAUTAS TOMASEVICIUS, "The Look through Window".

akryl på duk, signerad och daterad à tergo 2011, 40x83 cm.
Proveniens: direktör Håkan Jeppsson (1961-2018), ordförande för Malmö Fotbollsförening, MFF, 2010-2018.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 448