TRÄLÅDA, "Tomteskur", 1900-talets första hälft.

1066421. TRÄLÅDA, "Tomteskur", 1900-talets första hälft.

Ca 58x41 cm.
Höjd ca 29 cm.

Slitage. Ställvisa skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 58x41 cm.
Höjd ca 29 cm.

Slitage. Ställvisa skador.

Antal besök: 1 992