VIN- SAMT SELTERGLAS, 24 delar, "Strå", Böhmisk kristall, Fyrklövern.

1066408. VIN- SAMT SELTERGLAS, 24 delar, "Strå", Böhmisk kristall, Fyrklövern.

12 vinglas höjd 21 cm
12 selterglas höjd 11 cm.

Ett selterglas med nagg samt smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 vinglas höjd 21 cm
12 selterglas höjd 11 cm.

Antal besök: 3 388