KARMSTOL, med flätad sits, 1900-tal.

106639. KARMSTOL, med flätad sits, 1900-tal.

Karmstol.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karmstol.

Bruksslitage.

Antal besök: 906