KLARINETT, trä, 1800-tal.

KLARINETT, trä, 1800-tal.
1066284. KLARINETT, trä, 1800-tal.

Total längd ca 57,5 cm

Omärkt.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, mindre skador och sprickor. Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 57,5 cm

Omärkt.

Antal besök: 2 903