JOHAN KROUTHEN. Olja på duk, signerad J Krouthén.

106620. JOHAN KROUTHEN. Olja på duk, signerad J Krouthén.

Landskapsbild, Odensgöl, Östergötland, 35 x 45 cm.

Något fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något fläckig.

Antal besök: 4 228