Auktionshuset Kolonn
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, rölakan, signerad HLO, ca 243 x 182 cm.
106524. MATTA, rölakan, signerad HLO, ca 243 x 182 cm.
Rosa botten.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rosa botten.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 493