KISTA, vitlaserad.

KISTA, vitlaserad.
1065227. KISTA, vitlaserad.

Höjd ca 45 cm
Bredd ca 120 cm
Djup ca 60 cm.

Bruksslitage.repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
1065227. KISTA, vitlaserad.

Höjd ca 45 cm
Bredd ca 120 cm
Djup ca 60 cm.

Antal besök: 412