PARTI KERAMIK 1800-1900-tal.

106506. PARTI KERAMIK 1800-1900-tal.

Figurin, parian, Wallendorff. Hund, parian Gustafsberg. Burk Grazia, Gustavsberg, m.m. Totalt 10 delar.

Parianhunden med skador/lagning. För övrigt bruksslitage, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 631