SVEN PALMQVIST. VAS, glas, graverad kvinna med fågel, Orrefors, signerad, tillverkad 1940.

1064708. SVEN PALMQVIST. VAS, glas, graverad kvinna med fågel, Orrefors, signerad, tillverkad 1940.

Årsskifferbokstäver A6
höjd 25,5 cm.

delvis invändiga repor.

Sven Palmqvist (1906–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

Årsskifferbokstäver A6
höjd 25,5 cm.

delvis invändiga repor.

Sven Palmqvist (1906–1984)

Antal besök: 562