ALBERT THEOPHILUS KJELLBERG. Olja på duk, copia efter kopparstick av Vernet. 1831.

106437. ALBERT THEOPHILUS KJELLBERG. Olja på duk, copia efter kopparstick av Vernet. 1831.

Marint motiv, 35 x 47 cm. text a tergo A.T Kjellberg 1831.

Krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelerad.

Antal besök: 1 269