MÅRTEN ANDERSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 192/360.

106392. MÅRTEN ANDERSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 192/360.

Sydländskt motiv, 35 x 27 cm.

ej examinerad ur ram.

Mårten Andersson (1934–2017)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sydländskt motiv, 35 x 27 cm.

ej examinerad ur ram.

Mårten Andersson (1934–2017)

Antal besök: 1 266