LARS PIRAK. Färglitografi, signerad och numrerad 76/260.

106372. LARS PIRAK. Färglitografi, signerad och numrerad 76/260.

"Vuojana", 35 x 60 cm.

ej examinerad ur ram.

Lars Pirak (1932–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Vuojana", 35 x 60 cm.

ej examinerad ur ram.

Lars Pirak (1932–2008)

Antal besök: 1 453