KAMIN, gjutjärn, Mønsterret, Danmark, 1900-talets första hälft.

106337. KAMIN, gjutjärn, Mønsterret, Danmark, 1900-talets första hälft.

Längd 58, bredd, 38, höjd 106 cm.

Bruksslitage, två av prydnadsknopparna med trasigt skruvfäste, smärre spricka, inget eldfast tegel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 244