VÄSKA, "Monogram Saumur 30", Louis Vuitton.

1062588. VÄSKA, "Monogram Saumur 30", Louis Vuitton.

Monogrammönstrad canvas. 20 x 30 x 10.5 cm. AR0913.

Bruksslitage. Läder med patinering och fläckar, ställvis hårdare på armrem. Metall med ytpåverkan/repor. Smärre rost på spänne.

Föremålet finns ej för visning hos auktionshuset, utan säljes via foton. Efter vunnen samt betald auktion finns föremålet för avhämtning på auktionshuset efter 4 arbetsdagar, alternativt redo för transport via Auctionet efter 4 arbetsdagar. Vid retur/ånger ska alla tags/etiketter finnas kvar på föremålet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 427