VÄSKA, Nylon Messenger Bag, Prada.

1062581. VÄSKA, Nylon Messenger Bag, Prada.

26 x 33 x 14 cm.
Svart/brun. Nylon med skinndetaljer.

Bruksslitage. Ställvis patinering/repor/slitage.

Föremålet finns ej för visning hos auktionshuset, utan säljes via foton. Efter vunnen samt betald auktion finns föremålet för avhämtning på auktionshuset efter 4 arbetsdagar, alternativt redo för transport via Auctionet efter 4 arbetsdagar.Vid retur/ånger ska alla tags/etiketter finnas kvar på föremålet.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 33 x 14 cm.

Antal besök: 1 017