Bruksslitage. Ställvis patinering/repor/slitage.
Föremålet finns ej för visning hos auktionshuset, utan säljes via foton. Efter vunnen samt betald auktion finns föremålet för avhämtning på auktionshuset efter 4 arbetsdagar, alternativt redo för transport via Auctionet efter 4 arbetsdagar.Vid retur/ånger ska alla tags/etiketter finnas kvar på föremålet.