Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. "Ostindiska kompaniets motortanker", Olja på pannå. Signerad Hebrin.
106239. OKÄND KONSTNÄR. "Ostindiska kompaniets motortanker", Olja på pannå. Signerad Hebrin.
47 x 48 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 48 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 150