OKÄND KONSTNÄR. "Ostindiska kompaniets motortanker", Olja på pannå. Signerad Hebrin.

106239. OKÄND KONSTNÄR. "Ostindiska kompaniets motortanker", Olja på pannå. Signerad Hebrin.

47 x 48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 48 cm.

Antal besök: 1 150