RESESKRIVSCHATULL, mahogny, 17/1800-tal.

10620. RESESKRIVSCHATULL, mahogny, 17/1800-tal.

Längd 45, bredd 26, höjd 21 cm.

Slitage. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Nyckel saknas.

Antal besök: 999