TAKLAMPA med prismor, 1900-tal. Total höjd 58 cm.

106162. TAKLAMPA med prismor, 1900-tal. Total höjd 58 cm.

Stomme av gulmetall. Fem ljusarmar. Rosa tonade spetsiga prismor. Diameter 50 cm.

Bruksslitage, någon prisma saknas, några med sekundär upphängning, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 546