BESTICK, 17 st, mestadels Otto Wilhelm Kjellberg, Västerås, 1800-tal respektive 1900-talets första hälft. Total vikt ca 1175 gram.

1061407. BESTICK, 17 st, mestadels Otto Wilhelm Kjellberg, Västerås, 1800-tal respektive 1900-talets första hälft. Total vikt ca 1175 gram.

7 matskedar, "Gammal Fransk"
6 matgafflar
Strösked
2 uppläggningsskedar
Smörkniv.

Bruksslitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 matskedar, "Gammal Fransk"
6 matgafflar
Strösked
2 uppläggningsskedar
Smörkniv.

Bruksslitage, gravyr.

Antal besök: 349