LJUSSTAKAR, 1 par, brons, empire 1800-tal.

10610. LJUSSTAKAR, 1 par, brons, empire 1800-tal.

Förgylld och patinerad brons. Höjd 21 cm.

Sliten förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sliten förgyllning.

Antal besök: 1 412