Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
GUNNAR ROMDAHL. Motiv från Korsvägen. Olja på duk, signerad och daterad 1971.
1060929. GUNNAR ROMDAHL. Motiv från Korsvägen. Olja på duk, signerad och daterad 1971.
25 x 35 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
25 x 35 cm.
Göteborgs Auktionsverk
794