BALANSVÅG MED VIKTER, 1900-tal.

1060752. BALANSVÅG MED VIKTER, 1900-tal.

Längd 83, höjd 70 cm.

Slitage, skadad mätare samt saknar vågvisare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 83, höjd 70 cm.

Antal besök: 2 494