VILHELM BJERKE PETERSEN. Pastell.

1060620. VILHELM BJERKE PETERSEN. Pastell.

Konkret komposition, signerad och daterad -50, 23x29 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 389