ANDERS EMGÅRD. Olja på duk.

ANDERS EMGÅRD. Olja på duk.
1060618. ANDERS EMGÅRD. Olja på duk.

Skogsbild, signerad, 27x35 cm.

Mindre ytslitage.

Anders Emgård (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Anders Emgård (Född 1938)

Antal besök: 386