OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på träpannå.

1060611. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på träpannå.

Kustbild med personer och båtar, signerad W Kas 36x52 cm.

Mindre ytslitage, pannå med spricka i vänsterkanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Placering
01
Antal besök: 581