ARMBAND, Massimo Dutti, Spanien.

106049. ARMBAND, Massimo Dutti, Spanien.

Med förgyllda detaljer. Originalask medföljer.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 563