PINNSTOL, 1900-talets första hälft.

106003. PINNSTOL, 1900-talets första hälft.

Pinnstol, 1900-talets början.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pinnstol, 1900-talets början.

Bruksslitage.

Antal besök: 849