KAMERA, Hasselblad 1000F, 1950-tal.

1059908. KAMERA, Hasselblad 1000F, 1950-tal.

I box. Objektiv, Tessar 1:2,8 f=80 mm Carl Zeiss Nr 1419237.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 551