THURE THÖRN. Skulptur, bemålad gips.

1059885. THURE THÖRN. Skulptur, bemålad gips.

Stående kvinna. Signerad T. Thörn samt daterad -50
Höjd 54 cm.

Stöt och skavmärken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54 cm.

Antal besök: 503