BESTICK, 24 delar Scandia Guld.

1059637. BESTICK, 24 delar Scandia Guld.

I kartonger, bricka. 12 bakelsegafflar. 12 kaffe/mockaskedar, längd ca. 11 cm.

Bruksslitage. Kartonger med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 692