Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OLE BIRGER. Olja på duk. Signerad.
105962. OLE BIRGER. Olja på duk. Signerad.
39 x 50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 50 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 834