ARNE ANDERSON. Akvarell.

ARNE ANDERSON. Akvarell.
1059287. ARNE ANDERSON. Akvarell.

Personer samt läsande man. Signerad. 23x17 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 405