KARMSTOL, rokokostil, 1900-tal.

10592. KARMSTOL, rokokostil, 1900-tal.

Broderad klädsel med motiv av blommor.

Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador.

Antal besök: 733