RÖLAKANMATTA, signerad AK eller AC? 140x210.

105863. RÖLAKANMATTA, signerad AK eller AC? 140x210.

Geometriska mönster med brun ram.

Fläckar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar samt bruksslitage.

Antal besök: 1 763