KOFFERT, s.k. Amerikakoffert, tidigt 1900-tal.

1058244. KOFFERT, s.k. Amerikakoffert, tidigt 1900-tal.

Längd 93, bredd 51, höjd 53 cm.

Slitage, oxideringar, låshake saknas samt inredningen saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 401