STEN SAMUELSON & CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. Grafiska blad, 6 st, osignerade.

1058201. STEN SAMUELSON & CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. Grafiska blad, 6 st, osignerade.

Ur A decade of commissions & collaborations.
Bladstorlek ca. 26x20 cm.

Ett glas med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek ca. 26x20 cm.

Ett glas med skador.

Antal besök: 597