BANDSLIP, BS 2000, 1900/2000-tal.

1057473. BANDSLIP, BS 2000, 1900/2000-tal.

Längd 110 höjd 100 bredd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 717