VAS, porslin, Kina, 1800-tal.

VAS, porslin, Kina, 1800-tal.
105731. VAS, porslin, Kina, 1800-tal.

famille noir, reliefdekor, höjd ca 30 cm.

Halsen med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halsen med lagning.

Antal besök: 831