LARS HALLBERG. Olja på duk.

LARS HALLBERG. Olja på duk.
1056938. LARS HALLBERG. Olja på duk.

Vårdag vid stranden. Signerad samt daterad 1967. 32x40 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 4 863