PEROLOF NILSSON. Etsning.

PEROLOF NILSSON. Etsning.
1056777. PEROLOF NILSSON. Etsning.

Vinge. Signerad samt numrerad 16/100 ex. Daterad -77
20x19 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

20x19 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 380