SIDEBOARD, trä, vitmålat, 1900-tal.

1056719. SIDEBOARD, trä, vitmålat, 1900-tal.

höjd 92 cm, längd 147 cm, djup 42 cm.

bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 420