EINAR NERMAN. LITO, "Valdemars udde" blyertssignerad.

1056246. EINAR NERMAN. LITO, "Valdemars udde" blyertssignerad.

höjd 44 cm, bredd 42 cm.

åldersslitage, gult papper.

Einar Nerman (1888–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 44 cm, bredd 42 cm.

åldersslitage, gult papper.

Einar Nerman (1888–1983)

Antal besök: 486